Cennik

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem. Cennik jest szacunkowy, a ostateczna cena ustalana jest indywidualnie. More »

Prace licencjackie

Oferujemy kompleksową pomoc przy pisaniu prac licencjackich. Z nami obrona licencjatu zakończy się sukcesem. More »

Prace magisterskie

Oferujemy kompleksową pomoc przy pisaniu prac magisterskich. Z nami tytuł magistra jest na wyciągnięcie ręki More »

O nas

Oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną pomoc przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac. Współpracujemy z doktorantami wielu dziedzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. More »

Prace dyplomowe

Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc przy pisaniu różnego rodzaju prac dyplomowych. Współpracujemy z ekspertami wielu dziedzin naukowych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. More »

 

Faq

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie i z Wami się kontaktować?
Na naszej stronie zamieszczony jest formularz kontaktowy, z którego należy korzystać w przypadku wszelkich pytań. Nasz email to: info@pisanie-prace.pl.

Jakie są koszty konsultacji przy pisaniu pracy dyplomowej?

Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i tak samo opracowywana jest wycena. Po skontaktowaniu się z nami i podaniu tematu pracy wraz z szacunkową ilością stron, kontaktujemy się z Państwem i proponujemy naszą cenę.

Czy mogę rozłożyć opłatę na raty?

Proponujemy rozłożenie płatności na trzy równe raty, które wnoszą Państwo przed wykonaniem każdego z etapów pracy. Możliwe jest także indywidualne ustalenie terminów i wysokości poszczególnych wpłat.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

W trybie standardowym realizujemy zamówienie ok. 1-2 miesiące w zależności od podanego przez Państwa terminu. Oczywiście, istnieje możliwość realizacji danego zamówienia w trybie przyspieszonym.

Potrzebuję gotową pracę bardzo szybko. Czy jesteście w stanie mi pomóc?

Oczywiście, możliwa jest realizacja zamówienia w trybie ekspresowym min. 2 tygodniowym. W takiej sytuacji do ceny podstawowej doliczamy 30%. W przypadku, gdy praca musi być gotowa w terminie krótszym niż dwa tygodnie, ale nie mniej niż 7 dni, koszty wzrastają o min. 50% i zależne są od ostatecznego, wymaganego terminu realizacji.

Jeśli praca będzie wymagała poprawek czy ponoszę dodatkowe koszty?

Wszelkie poprawki, które są wymagane i są wynikiem naszej pracy, wliczone są w cenę.

Czy mam gwarancję, że praca przejdzie pozytywnie weryfikację przez system antyplagiatowy?

Nie posiadamy, ani nie korzystamy z bazy gotowych prac. Pisanie każdej pracy przez klienta konsultowane jest indywidualnie przez doświadczonych i kompetentnych redaktorów – doktorantów. Gwarantujemy zatem Państwu, że każda praca przejdzie pozytywnie weryfikację przez system antyplagiatowy.

Jaką mam gwarancję, że będziecie realizować poszczególne etapy pomocy przy pisaniu mojej pracy?

Gwarantujemy Państwu realizację zamówienia w umówionych terminach. W sytuacjach nadzwyczajnych, które są wcześniej konsultowane i uzgodnione z Państwem, terminy realizacji zamówień mogą ulec zmianie. Oczywiście, istnieje możliwość spisania umowy, która będzie dodatkowym gwarantem terminowego wykonania zamówienia.